با ما همراه باشید

اینستاگرام

گروه تبادل اینستاگرام

گروه تبادل اینستاگرام چیست ؟

در گروه تبادل اینستاگرام کاربران ادمین ها پیج های کاری اینستاگرام هستند که برای بازدهی و بیشتر دیده شدن با هم همکاری میکنند.

وقتی شما پست جدید در پیج خودتان منتشر میکنید اگر در همان دقایق و ساعات اولیه لایک زیادی دریافت کند احتمال زیادی دارد که پست شما به اکسپلور (قسمت سرچ اینستاگرام) برود.

وقتی که پست به اکسپلور رفت حالا بهترین فرصت برای دیده شدن شما است چون کاربرانی پست شما را میبینند که پیج شما را دنبال نمیکنند.

وقتی پست شما در اکسپلور قرار گرفت اکنون بهترین فرصت برای دیده شدن وجود دارد.

زیرا کاربرانی پست شما را میبینند که پیج شما را دنبال نمی کنند و با کلیک کردن روی پست شما هم پست ها ویو بیشتری خورده و لایک و کامنت بیشتری دریافت خواهد کرد.

این احتمال نیز وجود دارد که کاربری وارد پیج شما شده و از پست های دیگر شما خوشش بیاید و شما را فالو کند.

درگروه تبادل لایک ، کامنت و سیو اینستاگرام کاربران ادمین ها پیج های کاری اینستاگرام هستند که برای بازدهی و بیشتر دیده شدن با هم همکاری میکنند.

ادمین های پیج ها طبق ساعات مشخصی که از قبل تعیین کردند باید لینک پست پیج خود را در گروه تبادل اینستاگرام ارسال کرده تا تمامی اعضای گروه لینک های ارسال شده را لایک، کامنت، شیر (share) و سیو (Save) کنند.

همانطور که می دانید اگر پست جدید شما در همان ساعات اولیه انتشار، لایک، کامنت، شیر و… زیادی دریافت کند به احتمال قوی در قسمت اکسپلور اینستاگرام قرار خواهد گرفت.

جهت مشاهده و عضویت در گروه های تعاملی اینجا کلیک نمایید.

تبلیغات

مطالب پر بازدید