با ما همراه باشید

مهاجرت به اروپا

[us_separator type=”invisible” size=”huge”]

مهاجرت به اروپا

[us_separator type=”invisible” size=”huge”]

مهاجرت شما هدف ما نیست؛ ما به موفقیت شما در سرزمین جدید می اندیشیم.

ما با نگاهی متفاوت به مقوله مهاجرت و تاکید بر مهاجرت آگاهانه تلاش بسیاری در تغییر فرهنگ مهاجرت داشته ایم و تا حدود زیادی در این زمینه موفق بوده ایم.

ما همواره خود را مدافع حقوق ایرانیان در اقسا نقاط جهان دانسته و تلاشهای گسترده ای برای افزایش آگاهی از قوانین کشورهای مطرح در زمینه مهاجرت صورت داده ایم .

چهار روش قانونی مهاجرت به اروپا برای خانواده ها

درحال حاضر روش های مختلفی برای مهاجرت به اروپا وجود دارد.

طرق قانونی مهاجرت به اروپا معمولا مورد استقبال خانواده هایی قرار می گیرد که در ایران کسب و کار و روابط خانوادگی مستحکمی دارند و مایل نیستند صرفا جهت امکان زندگی در کشورهای اروپایی از روش های غیرقانونی که تبعات منفی بر زندگی خود و فرزندانشان خواهد داشت اقدام کنند. این دسته افراد در تمامی مراحل قانونی اخذ اقامت و یا تابعیت کشورهای اروپایی قادر هستند بدون هیچ مشکلی بین کشورهای اروپایی و یا ایران در رفت وآمد باشند.

1-مهاجرت به اروپا از طریق کاری

در این روش فرد متقاضی با ارائه اسناد دال برتوانایی حرفه ای خود به اروپا مهاجرت می کند. داشتن سابقه کاری قوی، مهارت های حرفه ای بالا و تحصیلات مرتبط و همچنین آشنایی با زبان کشور مقصد از جمله پیش نیاز های این روش است.

2-مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری یا خرید ملک

این روش با سرمایه گذاری در صنعت ساختمان و یا خرید اوراق قرضه دولتی امکانپذیر می شود. معمولا کشورهای مختلف محدودیت هایی متناسب با شرایط اقتصادی کشور خود در این نوع اقامت ها لحاظ می کنند

3-مهاجرت به اروپا با استفاده از قانون تمکن مالی

بعضی از کشورهای اروپایی برای خانواده هایی که به اندازه دو برابر متوسط درآمد مردم در اروپا درآمد ماهیانه دارند امکان مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت را فرآهم می کنند

4-مهاجرت به اروپا از طریق راه اندازی کسب و کار ثبت شرکت

اکثر کشورهای اروپایی برای آن دسته افرادی که مایل هستند در اروپا کسب و کار خود را توسعه دهند امکان اقامت ومهاجرت به اروپا را فراهم می کنند. در این روش افراد می بایست نیت واقعی برای راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در اروپا را داشته باشند . در صورتیکه مایل به استفاده از این روش قانونی برای مهاجرت به اروپا هستید میبایست شرایط اقتصادی و مالیاتی کشور مقصد را به خوبی بررسی کرده و بیزنس پلن یا برنامه تجاری مشخصی برای کسب و کار خود در اروپا داشته باشید

برای مهاجرت با برنامه ای مشخص قدم بردارید …

بر خلاف آنچه که در تبلیغات بسیاری از شبکه های ماهواره ای وبرخی سایتها گفته می شود، زندگی و کار در خارج، امری آسان و بی زحمت نیست. ما خود را موظف میدانیم که واقعیت ها را با متقاضیان مطرح و آنها را از زیر و بم کار آگاه سازد.

اگرچه اروپا و به ویژه کشورهای اروپای غربی، خدمات رفاهی قابل توجهی دارند، لازم است که برای مهاجرت با برنامه ای مشخص اقدام شود.

روش های بسیاری برای رسیدن به اروپا وجود دارد، اما بی گمان شما باید راهی را برگزینید که کمترین خطر و هزینه را برای شما در بر دارد. باید آگاه باشید که افرادی که با عنوان «آدم پران» در زمینه مهاجرت فعالیت می کنند، از انجا که به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند در اکثر موارد غیر قابل اعتماد بوده و همه واقعیت را به شما نمی گویند.
با بهره مندی از اطلاعات درست مهاجرتی، شما می توانید با ویزایی کاملا قانونی به اروپا وارد شوید .

مهاجرت تنها در صورتی می تواند شما را به اهدافتان برساند که همراه با آگاهی و برنامه ریزی باشد و مهاجرت بی برنامه و شتابزده، نه تنها به پیشرفت شما کمکی نمی کند، چه بسا که به قول معروف، شما را از چاله به چاه بیاندازد. کف خیابان های اروپا با طلا پوشیده نشده است. به یاد داشته باشید که ما نمی خواهیم شما را بترسانیم یا شما را دلسرد کنیم. ما بهترین مشاوره ها را به شما ارائه می دهیم تا بیشترین رضایت را از مهاجرت خود به دست آورید.


ما تلاش می کنیم بیشترین آگاهی را درباره امر مهاجرت در اختیار شما بگذاریم و همواره به خاطر داشته باشید تنها زمانی باید برای مهاجرت اقدام کنید که از همه مزایا و معایت این کار آگاه باشید.