با ما همراه باشید

برنامه نویسی

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

دانستن بهترین زبان برنامه نویسی و داشتن اشراف روی زبان های مختلف برنامه نویسی می تواند برگ برنده ای برای متقاضیانی باشد که قصد دارند تا در کشورهای مختلف دنیا مشغول به کار شوند.

برنامه نویسی چیست ؟

به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند.

یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری ارتباط برقرار کنیم.

هر برنامه کامپیوتری یا به عبارتی هر نرم افزار مجموعه ای از دستوراتی است که به ترتیب خاصی به کامپیوتر داده می شوند و یکی پس از دیگری اجرا می شوند.

به خاطر داشته باشید به مجموعه دستوراتی که در قالب یک پکیج قرار می‌گیرند و در اختیار سیستم گذاشته شده و سیستم هم آن را متوجه می شود، نرم‌افزار یا اپلیکیشن گفته می شود.

امابرای مهاجرت ما نیازمند اطلاعات دقیق تری نیز هستیم

بسیاری از متقاضیان مهاجرت کاری از طریق برنامه نویسی به دنبال یافتن کار در کانادا ، آمریکا، اروپا هستند.

این دسته از عزیزان می بایست بدانند که بهترین زبان برنامه نویسی در کانادا ، آمریکا یا سایر کشورها، تنها یک زبان برنامه نویسی نیست،بلکه زبان های مختلفی هستند که بسته به اشراف فرد روی آنها، می توانند مسیر متقاضی را برای یافتن کار در کشور مقصد هموار سازند.

در ادامه به معرفی ده زبان برنامه نویسی که به عقیده بسیاری از افراد به عنوان بهترین زبان برنامه نویسی در کانادا ، اروپا و سایر کشورها شناخته می شوند خواهیم پرداخت:

زبان برنامه نویسی
Python
JavaScript
Java
C#
C
C++
PHP
Swift
Go
Ruby

 

مطلب مرتبط :

درآمد برنامه نویسان در کشورهای مختلف

 

پر بازدیدترین مطلب هفته :

بهترین مراکز خرید غرب تهران

 

 

تبلیغات

مطالب پر بازدید